fbpx

Juunikuu hoiusekampaania!

Igaüks, kes on kauplustes hinnasilte jälginud, on kindlasti märganud, et hinnad on viimaste kuude jooksul tuntavalt tõusnud. Mõnes valdkonnas on hinnatõus olnud suurem, mõnes teises väiksem, ent hetkel võib pea igas valdkonnas öelda, et sama rahasumma eest saab täna osta tunduvalt vähem kui aasta tagasi.

Raha väärtus kahaneb pidurdamatult.
Kuidas kaitsta oma vaba raha?

See, kui hinnad kõigis valdkondades samaaegselt tõusevad, ongi raha väärtuse langus ehk inflatsioon.
Kõige armutumalt kohtleb inflatsioon neid inimesi, kes on kogunud sääste. Kuigi kogutud rahasumma ei vähene, saab selle raha eest homme osta tunduvalt vähem kui täna. Ometigi ei ole mõttekas seda raha seetõttu uisapäisa kulutama hakata ega võtta heitlikul turul investeerimisriske.

Kodumaa Kapitali HLÜ pakub praegu 8% aastaintressi!

Et aidata leevendada jätkuva inflatsiooni mõjusid, pakub Kodumaa Kapitali hoiu-laenuühistu kõigile kuni juuni lõpuni avatud 3-aastastele tähtajalistele hoiustele aastaintressi 8%.
See tähendab, et näiteks 10 000-eurone hoius toob hoiustajale kolme aastaga 1920 eurot puhtalt kätte!

Hoiuseintressist veelgi olulisem on kindlustunne. Kodumaa Kapitali HLÜ on hästimajandav ühistu, millel on kogemust enam kui 7 aastat! Meil hoiustatud raha on turvaliselt tagatud ning kasvab siinsamas Eestis, ettevõtlike inimeste töödes.

Hoiustage meil ning leevendage inflatsiooni mõjusid väärilise intressiga!

Uurige hoiustamisvõimaluste kohta lähemalt telefonil 686 4083 (E-R 9-17) või külastage meie teenindusssaali  Tallinnas, Kawe Plaza 1. korrusel, Pärnu mnt 15.

 

Liikmeks astumise taotlus

Küsin lisainfot