Suvekampaania pakkumine!

Ilmselt olete juba nii mõneski kaupluses märganud, kuidas hinnad on aasta jooksul märgatavalt tõusnud. See ongi selge märk inflatsioonist, mis muuhulgas tähendab, et juba kogutud säästude ostujõud hakkab järjest vähenema. Kaitske oma vaba raha ning paigutage see väärilist intressi teenima!

INFLATSIOON
Isegi, kui vaba raha asub kindlas kohas, kuhu võõras ei pääse, ähvardab seda raha üks nähtamatu oht – inflatsioon, ehk raha väärtuse vähenemine. Kuigi kupüürid ja summad jäävad justkui alles, väheneb raha väärtus nii, et selle eest saab mõne aasta pärast osta juba vähem kui täna.

Pangad pakuvad kogumiseks kogumishoiuseid ja tähtajalisi hoiuseid, mis võimaldavad raha kõrvale panna. Kahjuks aga on pankade poolt makstav intress tähtajalise hoiuse eest sedavõrd väike, et mõnikord langeb raha väärtus selle hoiustamisaja jooksul kiiremini kui intressi pealt juurde tiksub. Inflatsioon sööb raha reaalset väärtust vähemaks, nii et intressidest hoolimata saab hoiuseperioodi lõpus osta väljavõetud raha eest vähem kui hoiust alustades.

KUHU VABA RAHA PAIGUTADA?
Selleks, et inflatsioon säästusid liialt ära ei sööks, on üks võimalus osta selle eest midagi sellist, mis hoiaks väärtust ning mida hiljem saaks maha müüa, kui vaba raha jälle tarvis on. Sageli ostetakse selleks kinnisvara. Paraku on kinnisvara soetamine praegu sedavõrd populaarne, et hinnad on läinud erakordselt kõrgele.
Selleks aga, et paigutada raha mõnda firmasse, väärtpaberitesse või kulda, on põhjalikult vaja tunda turgu. Kes nendesse seni ei ole süvenenud, vajab väga põhjalikke teadmisi ja kogemusi, et mitte kõrbeda.

Hoiu-laenuühistud on hea formaat vaba raha hoiustamiseks. Ühtpidi on hoiustamine lihtne nagu pangaarve avamine. Teisalt, kuna hoiu-laenuühistul erinevalt tavalisest pangast ei ole omanikke, siis ei teeni ühistu kellelegi kasumit, vaid saab oma tuludest maksta hoopis hoiustajatele väärilist intressi.

1. juunist kuni 30. juunini pakub Kodumaa Kapitali HLÜ kõigile uutele 3-aastastele hoiustele 8% aastaintressi!

 

Küsige lisa telefonil 686 4083 või külastage meie teenindussaali Tallinnas, Kawe Plazas, Pärnu mnt 15!

Liikmeks astumise taotlus